Urugvaj – Južna koreja završavaju utakmicu bez golova!

Urugvaj i Južna Koreja završavaju igru bez golova, sa nekoliko šutova ka golovima, gdje su lopte uglavnom završavale u gol-autima. 0:0!

PRVO POLUVRIJEME

Južna Koreja i Urugvaj počinju izvođenjen lopte od strane Južne Koreje.

Federico Valverde u 19. minutu je dočekao centaršut u šesnaestercu i promašio! Lopta je prošla i završila u gol-autu.!

U današnjoj utakmici dobre prilike se propuštaju lošim pasovima. Šteta!

u 34. minutu Ui-Jo Hwang maši ceo gol! Primio je centaršut u šesnaestercu i pucao loptu koja je završila iznad prečke.

Igrač Urugvaja, Diego Godin je skočio na centaršut iz kornera i pucao glavom, ali lopta pogađa samo levu stativu! (43. min)

Poslije samo +1 minuta produžetka sudija svira za kraj prvog poluvrijemena. 0:0!

DRUGO POLUVRIJEME

Martin Caceres u 57. minutu dobija žuti karton zbog lošeg izvođenja lopte.

Trener Urugvaja, Diego Alonso, odlučuje se da osveži tim na terenu. U 64. minutu Luis Suarez izlazi, a ulazi Edinson Cavani.

74. minut i vrijeme je za izmjene u timu Južne Koreje. Ui-Jo Hwang je odigrao za danas, a zamijenit će ga Gue-Sung Cho. Jun-Ho Sonće ući u igru a izaći će Jae-Sung Lee. Takođe Sang-Ho Na će izaći i zamijenit će ga Kang-In Lee.

I tim Urugvaja odradjujem zamjene na terenu u 78. minutu. Mathias Olivera izlazi, a Diego Alonso je odlučio da će ući Matias Vina. Matias Vecino će izaći, a ući će Nicolas de la Cruz.

Darwin Nunez u 81-om minutu, dobija pasom loptu na rubu šesnaesterca ali šutira je daleko od desne stative. Lopta završava u gol-autu!

88. minut i Gue-Sung Cho dobija žuti karton! Sudija Clement Turpin bez oklijevanja je dao žuti Korejancu zbog ružnog starta.

Federico Valverde u 90. minut puca snažno i precizno sa velike udaljenosti na gol ali pogađa stativu. Šteta za Urugvaj!

91. minut i igrač Južne Koreje, Heung-Min Son puca sa ruba šestnaesterca i udarac odlazi za dlaku pokraj desne stative.

Paulo Bento dobija žuti karton u 98. minutu!

I poslije toga sudija svira za kraj utakmice. Rezultat je ostao ne promjenjen do kraja utakmice. 0:0!