Španija – Kostarika 3:0 na kraju prvog poluvrijemna

Počela je utakmica Između Španije i Kostarike. Loptu izvodi tim Španije.

Već u 5. minutu igrač Španije, Dani Olmo dobija priliku i šutira loptu na gol Kostarike, ali lopta proleće pored lijeve stative.

11. minut i GOL! Španija vodi 1:0! Dani Olmo prima pas u šesnaestercu i koristi priliku i šutira pravo na gol!

JOŠ JEDAN GOL! U 21. minutu , Marco Asensio igrač Španije koristi prikliku i šutira loptu koja završava u mreži Kostarikinog gola. Sada je 2:0 za Španiju!

U 30. minutu sudija svira faul. Marco Asensio, igrač Kostarike je udario protivnika u nogu, i Španija ima pravo na penal!

Ferran Torres šutira penal za Španiju, i skoruje još jedan gol! Sada je 3:0!

u 50-om minutu igre, Marco Asensio,a igrač Španije šutira iz šesnaesterca ali lopta odlayi daleko od gola.

Poslije +6 min produžetaka sudija svira kraj prvog poluvrijemena! Rezultat je 3:0!