Bez golova i na kraju; Maroko – Hrvatska 0:0

Kroz cijelu utakmicu bez puno dirketnih udaraca na golove, sa 1 žutim kartonom i par izmjena. Utakmica između reprezentacija protekla „mirno“, i bez velikih momenata.

PRVO POLUVRIJEME

Utakmica između Marokoa i Hrvatske počinje prvim udarcem lopte od strane Marokanskog tima.

U 8. minutu igrač Hrvatske, Marcelo Brozović baca se pod noge protivničkog igrača, ali ne dobija žuti karton. Sudija svira faul.

19. minut, i Luka Modrić, obara protivničkog igrača. Sudija svira faul, a Markonaski tim dobija slobodan udarac!

Hakim Ziyech, igrač Marokoa izvodi slobodan udarac u 21-om minutu, ali lopta ne prolazi dalje od živog zida.

Marcelo Brozović je naravio faul u 29. minutu, jer je srušio protivničkog igrača.

U 42-om minutu Nikola Vlašić zadobio povrijedu na terenu, ali poslije kosultacije medecinskog tima, vraća se u igru.

A u +1. minutu produžetaka Nikola Vlašić šutira loptu iz šesnaesterca direktno na gol, ali golman Marokoa, Bono brani šut odlučno!

Poslije 47 minuta igre, sudija svira kraj prvog poluvrijemena.

DRUGO POLUVRIJEME

Na početku drugog poluvrijemena trener Hrvatkse odlučuje da napravi zamjenu na terenu, tako da Mario Pašalić ulazi, a Nikola Vlašić izlazi.

U 51-om minutu Noussair Mazraoui pokušava da zabije gol za reprezentaciju Marokoa, ali Hrvatski golman, Dominik Livaković brani odlično!

Noussair Mazraoui je u 60. minutu je morao otići na teren zbog povrijede, a njega je zamjeni saigrač Yahya Attiat-Allal. (Maroko)

I u 65. minutu Maroko pravi još jednu izmjenu. Ez Abde ulazi umjesto Sofiane Boufal.

Trener Hrvatske pravi izmenu u 71. minutu. Andrej Kramarić će izaći i zamijenit će ga Marko Livaja.

Sudija dodeljuje žuti karton Sofyan Amrabatu u 78-om minutu zbog ružnog starta.

A u 79. minutu Mateo Kovačić napušta teren, a mijenja ga Lovro Majer.

81. je minut i dolazi do izmjene igrača u timu Marokoa. Youssef En Nesyri izlazi, a ulazi Abderrazak Hamdallah. Azzedine Ounahi takođe izlazi iz igre, a menja ga Abdelhamid Sabiri.

Ivan Perišić izlazi, a ući će Mislav Oršić.U 90-om minutu pravi se izmjena u Hrvatksom timu.

Poslije +6 minuta nadoknade sudija svira kraj utakmice. Rezultat je ostao ne promjenjen od poluvrijemena, tako da je 0:0!