SP: Utakmica SAD – Vels završena nerešeno; 1:1

PRVO POLUVRIJEME
U prvom poluvrijemenu utakmice izmedju reprezentacija SAD – Wales, dva igrača SAD su kažnjena sa žutim kartonima,Weston McKennie i Sergino Dest.

Igrači SAD su imali više napada i prilika za gol, koji su uspeli da ostvare u 36. minutu. Uz asistenciju Christian Pulišića, Timothy Weah daje gol i daje prednostsvojoj reprezentaciji u prvom poluvrijemenu.

Poslije 4 minuta produžetka, rezultat je 1:0 u korist SAD.

DRUGO POLUVRIJEME

U 51. minutu Tim Ream dobija žuti karton zbog prejakog starta na protivnika.

U 74-om minutu postava SAD je malo izmenjena.
Joshua Sargent napušta igru, a umjesto njega ulazi Haji Wright. Yunus Musah izaša i zamenio ga je Kellyn Acosta. A umesto Sergino Desta ulazi DeAndre Yedlin.

Brennan Johnson iz reprezenacije Wales-au 79. minutu izlazi iz igre, a ulazi Neco Williams.

GOL! Gareth Bale, igrač Wales daje gol za svoju reprezentaciju iz penala, i izjednačuje rezultat u 82-om minutu.

Poslije 11 minuta produžetaka u drugom poluvrijemenu, utakmica je završena nerešin rezultatom 1:1.