Bajeru malo i 2:0 poslije osam minuta, poraz Borusije

Ništa više nije isto u Leverkuzenu, stvari se okreću protiv tima Ćabija Alonsa nakon što je prošle sezone osvojio Salataru, i to bez poraza u Bundesligi.

„Farmaceuti“ su ove pokazali da su ranjivi, pa su pred reprezentativnu pauzu izgubili dva boda u meču za koji se činilo da je riješen već poslije desetak minuta.

Bajer je vodio 2:0 protiv Holštajn Kila u 8. minutu, a kasnije je morao da se zadovolji remijem – 2:2.

Bonifejs i Hofman su pogađali i krunisali dominaciju domaćina na „Baj areni“, potom je zbog minimalnog ofsajda poništen pogodak za 3:0 i taj detalj kao da je dao krila Holštajnu.

Gosti su prvo smanjili na 2:1 u petom minutu sudijske nadoknade prvog dijela preko Gešvila, a šok je viđen u 69. kada je Arf iskoristio penal i postavio konačan rezultat.

Borusija Dortmund je u utorak deklasirala Seltik u Ligi šampiona (7:1), a sada je stala u Berlinu – bolji je bio Union 2:1.

Volfsburg je slavio u Bohumu (3:1), a Frajburg u Bremenu protiv Verdera – 1:0.