Kakva utakmica! Španija pobjedila Kostariku čak 7:0!

Nevjerovatna igra Španaca je bila evidentna i to se pokazalo krajnjim rezultatom. Reprezentacija Španije je pokazala svoj timski rad, preciznost i jačinu rezultatom večerašnje igre. 7:0!

PRVO POLUVRIJEME

Počela je utakmica Između Španije i Kostarike. Loptu izvodi tim Španije.

Već u 5. minutu igrač Španije, Dani Olmo dobija priliku i šutira loptu na gol Kostarike, ali lopta prolijeće pored lijeve stative.

11. minut i GOL! Španija vodi 1:0! Dani Olmo prima pas u šesnaestercu i koristi priliku i šutira pravo na gol!

JOŠ JEDAN GOL! U 21. minutu , Marco Asensio igrač Španije koristi priliku i šutira loptu koja završava u mreži Kostarikinog gola. Sada je 2:0 za Španiju!

U 30. minutu sudija svira faul. Marco Asensio, igrač Kostarike je udario protivnika u nogu, i Španija ima pravo na penal!

Ferran Torres šutira penal za Španiju, i skoruje još jedan gol! Sada je 3:0!

u 50-om minutu igre, Marco Asensio,a igrač Španije šutira iz šesnaesterca ali lopta odlazi daleko od gola.

Poslije +6 min produžetaka sudija svira kraj prvog poluvrijemena! Rezultat je 3:0!

DRUGO POLUVRIJEME

Na početku drugog poluvrijemena Carlos Martinez izazi iz igre. Kendall Jamaal Waston Manley ulazi na teren.

I GOOL! 4:0! Ferran Torres je došao do lopte u kaznenom prostoru i zakucao u mrežu Kostarike!(54.min)

U 57. minutu trener Španije pravi izmjene u timu. Ferran Torres će izaći, a ući će Alvaro Morata. I Pedri izlazi, a Luis Enrique je odlučio da će ući Carlos Soler.

I trener Kostarike odlučuje da promeni igrače na terenu u 61-om minutu. Ući će Bryan Ruiza, a izaći će Jewison Bennette. Anthony Contreras izlazi da odmori, a ulazi Alvaro Zamora.

Alvaro Morata u 63. minutu šutira ka golu Kostarike, ali lopta proleće tik pored stative!

Još jedna izmjena u timu Španije. u 64. minutu Sergio Busquets izlazi, a ulazi Koke. Jordi Alba izlazi s terena, a zamijenit će ga Alejandro Balde.

68. je minut i Francisco Calvo, igrač Kostarike dobija od sudije žuti karton zbog kasnog izvođenja lopte.

Ponovo zamjena u Španskom timu. Nico Williams ulazi u igru, a izlazi Marco Asensio. (69.min)

72-i minut. Celso Borges će izaći i zamijenit će ga Brandon Aguilera (Kostarika)

Kakva igra Španije! Uz asistenciju Alvaro Morata, Gavi daje gol iz šesnaesterca, i sad je rezultat 5:0!!

u 82. minutu Kostarika pravi još jednu izmjenu. Bryan Oviedo završava sa igrom za danas, a zamijeniti će ga Ronald Matarrita.

U 90-om minutu gol još jedan za reprezentaciju Španije! Ovog puta Carlos Soler daje gol za svoju zemlju! Rezultat je 6:0!

SAMO 2 minuta kasnije, Alvaro Morat zadaje još jedan gol u mrežu Kostarike! Neverovatno! Španija vodi 7:0!

U +7. minutu produžetaka, igrač Kostarike, Joel Campbell dobija žuti karton zbog igrača Španije.

Nakon +9 minuta produžetaka sudija svira KRAJ! Španija 7 – 0 Kostarika!