Vučić još jednom pozvao na veliki skup u Beogradu: Zajedno gradimo budućnost Srbije – svi smo jedna porodica

Vučić još jednom pozvao na veliki skup u Beogradu: Zajedno gradimo budućnost Srbije – svi smo jedna porodica

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić još jednom je pozvao građane na veliki skup u Beogradu, koji će sjutra biti održan ispred Doma Narodne skupštine, porukom da je cilj okupljanja zajedništvo i zajedničko planiranje budućnosti zemlje.

– Složno za Srbiju, odlučno za naše porodice, zajedno za budućnost! Zajedno gradimo budućnost Srbije – svi smo jedna porodica – poručio je predsjednik Vučić u svom najnovijem videu preko kojeg je još jednom pozvao sve građane na sjutrašnji veliki skup u Beogradu.

– Zajedno za budućnost Srbije! Svi u Beograd 27. juna – dodao je predsjednik.

U Beogradu će sjutra na platou ispred Doma Narodne skupštine biti održan skup „Srbija jedna porodica!“, na kojem je najavljeno predstavljanje planova i programa za budućnost države, uz poruku da se kroz dijalog sa građanima definišu prioriteti razvoja i riješe ključni problemi.

Okupljanje počinje u jutarnjim satima programom za djecu, dok su za poslijepodne planirani koncerti, dolazak učesnika iz različitih djelova Srbije i organizovani korteo mladih, kao i prolazak bajkera kroz grad.

U završnici dana predviđen je glavni program ispred Skupštine, gdje će biti predstavljeni predlozi mjera, uključujući i socijalne i ekonomske teme, od standarda građana i penzija do zdravstva, obrazovanja i energetike, uz mogućnost da okupljeni na posebnim listićima označe prioritete i iznesu svoje predloge i probleme, a najavljeno je i obraćanje predsjednika Aleksandra Vučića.