Zbog ispada na trafostanici “PG 4” bez napajanja električnom enerijom su djelovi više naselja, saopšteno je iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS).
Iz CEDIS-a su naveli da su zbog ispada KB 10kV “Hram” iz TS 110/10kV “PG 4” bez struje ostali djelovi grada.
“Bez struje su dio Maksim zgrade, hram Hristovog vaskrsenja, “G” zgrada i zgrada iza nje, građevinska škola i objekti oko nje, zgrada preko puta redakcije Dan, mali soliteri (“tri kocke šećera”), dio Momišića – oko vrtića “Pčelica”, zgrade preko puta mašinske škole i zgrade iza Ministarstva odbrane”, naveli su iz CEDIS-a.
